Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
کیمیا بن فوژان
مدیر عامل : آقای علیرضا پاکدامن

درباره ما

شرکت کیمیا بن فوژان با دانش و تجربه مدیران خود که بالغ بر 25 سال در زمینه تولید نشاسته و مشتقات صنعتی آن فعال بوده اندو با در اختیار داشتن دانش فنی مربوط به 8 فقره اختراع در زمینه تولید چسب های مخصوص پاکتهای چندلایه کاغذی، انواع دکسترین ها، نشاسته اکسید شده، چسب های لامینه، نشاسته کاتیونیک و آنیونیک و … در سال 1393 تحقیقاتی در زمینه کاربرد دکسترین در صنایع مختلف بعمل آورد.

با توجه به اینکه این محصولات پایه گیاهی دارند، هیچگونه ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی نماید.

هدف از تاسیس این شرکت و راه اندازی کارخانه و خط تولید آن،ارائه محصولات خاص و نوین در کشور و معرفی بیشتر و بهتر این تولیدات به صنایع گوناگون جهت بهره وری بیشتر آنان از مواد اولیه مصرفی و به دنبال آن ایجاد صرفه اقتصادی بیشتر برای مصرف کنندگان این محصولات می باشد.

در حال حاضر در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه، پاتنتها و اختراعات بسیاری درباره دکسترین و مشتقات آن و مصارف بی شمار آن به ثبت رسیده است.اینک این شرکت با تولید این محصولات با قیمت پایین تر و کیفیت مشابه نمونه های خارجی  در عرصه صنعت ایران گامی نوین برداشته است.

خط مشی کیفیت: 

شرکت کیمیا بن فوژان، با هدف ایجاد یک سیستم متوازن در رضایت تمامی ذینفعان از جمله مشتریان وتامین کنندگان، تصمیم به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت به عنوان یک الگوی جهانی گرفته است و سعی بر بهبود کیفیت و جلب رضایت مشتریان دارد.

   این شرکت اولین و تنها تولیدکننده این محصولات بر پایه گیاهی در ایران می باشد و از این جهت از شرکتهای

تولید کننده محصولات مشابه تمیز داده می شود


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت البرز, کرج
نام مدیر آقای علیرضا پاکدامن
نام رابط شرکت محل درج نام رابط
سال تاسیس 1393
نشانی دفتر مرکزی کرج – مهرویلا – خیابان درختی – پلاک 161 – ساختمان مکعب رنگی – طبقه 4 – واحد 14
تلفن دفتر مرکزی 09121348012
نشانی کارخانه کرج – مهرویلا – خیابان درختی – پلاک 161 – ساختمان مکعب رنگی – طبقه 4 – واحد 14
وب سایت http://kb-fouzhan.com/
ایمیل